وبلاگ

دسته بندی:
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه

فهرست مطالب

قفل شدن گوشی شیائومی (بازکردن قفل گوشی شیائومی)

قفل صفحه در گوشی‌های Mi یک پوشش امنیتی مهم است که اطلاعات حساس کاربر را در برابر دسترسی‌های غیرمجاز حفظ می‌کند. با این حال، ممکن است به ندرت اتفاق بیفتد که کاربر قفل الگو را فراموش کند و به دستگاه خود دسترسی نداشته باشد. بازکردن قفل گوشی شیائومی یکی از مسائلی است که در فضای آنلاین بسیار مطرح است و کاربران برای راه حل‌های دور زدن این موضوع جستجو می‌کنند. در اینجا، به بررسی راهکارهای باز کردن قفل الگو در گوشی‌های Mi بدون از دست دادن اطلاعات کاربر می‌پردازیم.

5 روش کاربردی برای حل فراموشی رمز گوشی شیائومی

برای حل مسئله فراموشی رمز عبور گوشی شیائومی، پنج روش کاربردی وجود دارد. در صورتی که رمز عبور یا الگوی دسترسی به گوشی را فراموش کرده‌اید، تنها راهکار ممکن حذف تمام داده‌ها است. اما برای این کار نیاز به دسترسی به حساب Mi یا Google خواهید داشت.

قفل شدن گوشی شیائومی (بازکردن قفل گوشی شیائومی)

1.بازیابی رمز عبور از حساب Google

فرآیند بازیابی رمز عبور از طریق حساب Google برای حالت‌های فراموشی مناسب نیست. چرا که برای تأیید، یک پیامک به تلفن مورد نیاز ارسال می‌شود. حتی اگر به مدت طولانی وارد رایانه شخصی خود شده باشید بدون وارد کردن رمز عبور، باید رمز عبور قبلی خود را وارد کنید، به عبارت دیگر، آن را باید هنگام تغییر در بخش ‘امنیت و ورود’ وارد کنید.

گوگل یک روش دیگر برای مواقعی که هر دو رمز عبور فراموش شده و شماره تلفن غیرفعال است، فراهم کرده است. برای این کار، دستورالعمل بازیابی دسترسی به حساب Google را دنبال کنید. به دقت به سوالات مطرح شده پاسخ دهید، مثلاً رمز عبوری که به یاد دارید را وارد کنید. همچنین، آدرس ایمیلی که اطلاعات مرتبط با مالکیت حساب را دریافت می‌کنید و امکان تغییر آن را دارید، باید وارد کنید.

2.استفاده از اکانت Mi-Restore برای بازکردن قفل گوشی شیائومی

برای بازکردن قفل گوشی شیائومی، استفاده از اکانت Mi-Restore یک راه ساده‌تر است، اما گزینه‌های بازیابی محدودتری دارد. تنها راه این است که از طریق شماره تلفن یا ایمیل مرتبط با حساب، بازیابی انجام دهید.

برای باز کردن قفل دستگاه، به وب‌سایت رسمی id.mi.com مراجعه کنید. سپس بر روی گزینه ‘رمز عبور را فراموش کرده‌ام’ از حساب خود کلیک کنید. در پنجره بازشده، بازنشانی رمز عبور را تأیید کرده و ایمیل یا شماره مرتبط با حساب خود را وارد کنید. سپس با کلیک بر روی ‘ارسال’ و وارد کردن کد امنیتی، فرآیند بازیابی را ادامه دهید.

حالا که نامه‌ای با کد ارسال شده است را باز کرده و آن کد را در فیلد مشخص وارد کردید، بر روی ‘ثبت’ یا ‘ارسال’ کلیک کنید. پس از این مرحله، به یک صفحه جدید هدایت می‌شوید که باید رمز عبور جدید خود را ایجاد کنید.

اگر نامه را دریافت نکرده‌اید، ابتدا صندوق اسپم یا هرزنامه خود را دقیقاً بررسی کنید. اگر هنوز هم پیدا نشده و 5 دقیقه گذشته است، درخواست ارسال مجدد پیام را تکرار کنید.

برای این مرحله، نیاز به دسترسی به ایمیل در رایانه‌تان دارید. اگر تنها دستگاهی که در دسترس دارید یک تلفن همراه است و رایانه شخصی موجود نیست یا اطلاعات آن را به یاد نمی‌آورید، این روش برای شما کار نخواهد کرد.

در صورت عدم دریافت کد امنیتی به ایمیل یا تلفن همراه خود، بهتر است با سرویس پشتیبانی رسمی شیائومی تماس بگیرید (آدرس ایمیل به طور کلی پشتیبانی می‌شود). نامه‌ای که بنویسید باید به زبان انگلیسی باشد و در صورت نیاز می‌توانید از مترجم آنلاین استفاده کنید.

این روش تنها بازنشانی رمز عبور Mi-account را فراهم می‌کند و دسترسی به خود گوشی را بازیابی نمی‌کند. برای بازگرداندن دسترسی به شیائومی، باید به پشتیبانی نوشته و از این طریق اقدام کنید که باعث حذف داده‌ها نمی‌شود. اگر داده‌های مهمی وجود ندارد، بهتر است تمام تنظیمات را از طریق بازیابی بازنشانی کنید. همچنین، باید آماده باشید که رمز عبور Mi-account را در اولین روشن‌شدن دستگاه وارد کنید. به همین دلیل است که ما رمز عبور را طبق دستورالعمل‌های بالا بازیابی کردیم.

برنامه اغلب به چند روز تا مدتی در نظر گرفته می‌شود و برای یک راه‌حل موفق، معمولاً به داده‌هایی نیاز دارد که اثبات کنند حساب و دستگاه متعلق به شماست.

بسته‌بندی اصلی، رسید خرید و شماره IMEI تلفن ممکن است در این موارد کمک کننده باشند. اما اگر هیچ یک از این‌ها به کمک نرسید، تنها راه حل باقیمانده حذف حساب Mi است.

3. روش‌های باز کردن قفل گوشی های شیائومی

روش اول: استفاده از نرم افزار iMyFone LockWiper برای اندروید
روش دوم: از طریق حساب کاربری Mi
روش سوم: از طریق نرم افزار PC Suite
روش چهارم: از طریق بازگردانی به تنیظمات کارخانه

راهکارهای متعددی برای باز کردن قفل گوشی‌های شیائومی وجود دارد. اگر گذرواژه یا الگوی قفل گوشی شیائومی خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از نرم‌افزار کاربردی iMyFone LockWiper یا حساب کاربری شیائومی و PC Suite یا حتی بازنشانی گوشی به حالت کارخانه استفاده کنید تا قفل را باز کنید. جدول زیر را مشاهده کنید که چهار روش مختلف را برای شما مقایسه کرده‌ایم.

باز کردن قفل گوشی شیائومی

همانطور که در جدول مشاهده می کنید و طبق نگرانی‌ها و مقایسه‌ی گزینه‌های باز کردن قفل گوشی‌های شیائومی، نشان می‌دهد که نرم‌افزار iMyFone LockWiper برای پلتفرم اندروید، سریع‌ترین و کارآمدترین راه حل است. در اینجا می‌توانید مراحل استفاده از این نرم‌افزار را مشاهده کنید.

iMyFone LockWiper یک نرم افزار پیشرفته و کاربردی برای باز کردن قفل گوشی‌های شیائومی و برخی از دیگر گوشی‌های اندرویدی است که به سرعت بیشترین کارایی را ارائه می‌دهد. این نرم افزار قادر است در ۳ تا ۴ دقیقه به راحتی گوشی شیائومی شما را باز کند. راه اندازی و استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به دانش و تجربه خاصی ندارد. می‌توانید مراحل کار با این نرم‌افزار را با دنبال کردن تصاویر و توضیحات مربوطه در ادامه انجام دهید.

مراحل قدم به قدم کار با نرم افزار iMyFone LockWiper

1 – ابتدا نرم افزار iMyFone LockWiper را دانلود و روی کامپیوتر شخصی خود نصب کنید. پس از اجرا مثل تصویر زیر روی گزینه Remove Screen Lock for all Android Devices ضربه بزنید و گزینه Start را انتخاب کنید.

باز کردن قفل گوشی شیائومی با روش های مختلف

2 – گوشی شیائومی خود را با کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و منتظر بمانید تا اطلاعات گوشی شما شناسایی شود.

باز کردن قفل گوشی شیائومی

3 – پس از شناسایی شدن گوشی روی گزینه Start to Unlock ضربه بزنید تا اطلاعات تأیید شوند.

باز کردن گوشی قفل شده

براساس بازخوردهایی که کاربران در سراسر جهان داده‌اند، این نرم‌افزار به خوبی مورد استفاده‌ی کاربران در باز کردن قفل گوشی‌های شیائومی و سایر دستگاه‌های اندرویدی پاسخ داده است.

حذف فایل های قفل

روشی کاملا ساده که تمام داده ها را دست نخورده باقی می گذارد. علاوه بر این، دسترسی به اینترنت و کامپیوتر لازم نیست.

بازیابی را باز کنید؛

در منوی اصلی، موردی به نام “پیشرفته” و “مدیر فایل” را باز کنید که به عنوان مدیر فایل عمل می کند.

به پوشه های سیستم، یعنی “data” – “system” بروید و 5 فایل – gesture.key، password.key، locksettings.db، locksettings.db-wal و locksettings.db-shm را حذف کنید.

به منوی ریشه بروید و بر روی “راه‌اندازی مجدد” کلیک کنید. انجام این مراحل، در نتیجه بارگیری مجدد سیستم، باعث حذف قفل صفحه می‌شود و در دفعات بعدی که گوشی هوشمند را روشن می‌کنید، صفحه قفلی نمایان نمی‌شود و می‌توانید به آسانی از دستگاه خود استفاده کنید.

ریست کامل

استفاده از بازنشانی تنظیمات از طریق ریکاوری می‌تواند منجر به حذف کلید گرافیکی فراموش شده شود. اما لازم است توجه داشته باشید که تمام تنظیمات به حالت کارخانه بازمی‌گردد و اطلاعات موجود در حافظه داخلی بدون بازیابی امکانی حذف می‌شوند. تنها یک کارت SD می‌تواند به مقداری کمک کند تا وضعیت را نجات دهد. اما اگر هیچ یک از روش‌های دیگر نتواند کمک کند، متأسفانه این تنها راه برای خروج است.

برای بازنشانی به حالت کارخانه، گوشی را خاموش کرده و به روش استاندارد در حالت ریکاوری قرار دهید: دکمه‌های پاور و کاهش/بالا صدا را همزمان فشار دهید. لمس صفحه‌نمایش در این حالت فعال نیست، بنابراین از کلیدهای مکانیکی برای مشاهده گزینه “بازیابی” استفاده کنید.

در حالت ریکاوری، گزینه ‘wipe data/factory reset’ را انتخاب کرده و با فشار دادن آن، با کلیک بر روی ‘بله’ عملیات را تأیید کنید. پس از انجام کامل عملیات پاکسازی داده‌ها، گوشی هوشمند را با انتخاب ‘سیستم راه اندازی مجدد’ دوباره راه‌اندازی کنید.

شما بدون مشکل به تلفن دسترسی خواهید داشت، اما، افسوس، داده های خود را از دست خواهید داد.

4.از طریق برنامه Dr.fone toolkit (بازیابی اطلاعات اندروید)

Dr.fone toolkit (بازیابی اطلاعات اندروید)” یک ابزار ویژه است که برای حذف تقریباً همه انواع قفل صفحه طراحی شده است. این ابزار باعث حذف قفل می‌شود، اما داده‌ها پاک نمی‌شوند؛ به جای آن، برای ادامه عملیات نیاز به اتصال به اینترنت و دسترسی به رایانه دارد. هنگامی که ابزار بر روی رایانه شما نصب شد، باید چند مرحله ساده را دنبال کنید.

Dr.fone را باز کنید و گوشی هوشمند خود را با استفاده از کابل USB به رایانه شخصی متصل کنید.

در صفحه، عنوان «باز کردن قفل صفحه» را پیدا کرده و آن را فشار دهید.

گوشی را دوباره به حالت ریکاوری ببرید و منتظر بارگیری فایل‌های بازیابی باشید. در عرض چند دقیقه، به دستگاه خود دسترسی رایگان خواهید داشت.

روش کاربردی برای حل فراموشی رمز گوشی شیائومی

بازنشانی کارخانه از طریق یاب تلفن Google

آخرین روش که در مقاله برای مبتدیان و کاربران تازه وارد بسیار مناسب است. متأسفانه، در این روش تمام داده‌ها نیز حذف می‌شوند، اما اگر نمی‌خواهید با TWRP کار کنید، این یکی از بهترین گزینه‌هاست.

تنها چیزی که ما نیاز داریم یک اینترنت تلفن همراه یا وای فای، یک تلفن یا کامپیوتر بدون قفل دیگر است.

ابتدا به سرویس Find My Device گوگل مراجعه کنید. سپس وارد حساب Google شوید که به گوشی هوشمند متصل است. سایت به طور خودکار شروع به جستجو برای همه دستگاه‌های مرتبط با این حساب می‌کند.

سپس “پاک کردن داده” و “تأیید” را انتخاب کنید. کارتان تمام شده و گوشی هوشمند به طور کامل به حالت کارخانه باز خواهد گشت.

توجه: پس از تنظیم مجدد، اولین بار که گوشی را روشن می‌کنید، از شما خواسته خواهد شد که رمز عبور حساب خود را وارد کنید.

5.بازنشانی کارخانه از طریق یاب تلفن Google

آخرین روش در مقاله ما برای مبتدیان و کاربران بی‌تجربه کاملاً مناسب است. متأسفانه، تمام داده‌ها نیز حذف می‌شوند، اما اگر نمی‌خواهید با TWRP کار کنید، این یکی از بهترین گزینه‌هاست.

تنها چیزی که برای فراموشی رمز گوشی شیائومی نیاز داریم، یک اتصال به اینترنت از طریق تلفن همراه یا وای فای، و همچنین یک تلفن یا کامپیوتر بدون قفل دیگر است.

سپس “Erase data” – “Ok” را انتخاب کنید و کارتان تمام شد. گوشی هوشمند به طور کامل به ظاهر کارخانه خود باز خواهد گشت.

لطفا توجه داشته باشید! پس از تنظیم مجدد، اولین بار که گوشی را روشن می کنید، از شما خواسته می شود رمز عبور حساب خود را وارد کنید.

نحوه باز کردن قفل Pattern Lock در Mi بدون از دست دادن داده

در این مرحله از حساب Mi برای باز کردن قفل الگوی Mi استفاده می‌کنیم. اگر رمز عبور یا الگوی وارد شده اشتباه باشد، یک هشدار دریافت خواهید کرد. باید ۳۰ ثانیه صبر کنید و سپس دوباره امتحان کنید. پس از ۵ بار تلاش ناکام، گزینه ‘فراموش کردن رمز عبور’ روی صفحه نمایش ظاهر می‌شود و باید روی آن ضربه بزنید.

لطفاً نام کاربری و رمز عبور حساب Mi خود را وارد کنید تا قفل گوشی Mi خود را باز کنید. حتی اگر جزئیات حساب Mi خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید مراحل زیر را ادامه دهید. برای دریافت پیامک یا تماس، سیم‌کارت خود را از گوشی خود به گوشی دیگری منتقل کنید.

اکنون به Xiaomi Cloud در مرورگر وب خود مراجعه کنید و بر روی ‘ورود با حساب Mi’ کلیک کنید.

اکنون “فراموش کردن رمز عبور” را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید و فرم بازنشانی رمز عبور ظاهر می شود.

شما می توانید با وارد کردن “Mi Account ID” حساب خود را بازیابی کنید و به راحتی می توانید حساب Mi خود را بازیابی کنید.

این به شما کمک می کند تا الگوی تلفن Mi را باز کنید.

قفل شدن گوشی شیائومی

نحوه باز کردن قفل الگوی تلفن Mi در صورت فراموشی

این روش در اکثر شرایط واقعاً مفید است، اما حساب Mi باید قبلاً در تلفن شیائومی شما وارد شده باشد.

در صورتی که حساب Mi قبلاً وارد نشده باشد، نمی‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید. آیا راه دیگری برای باز کردن قفل الگوی تلفن Mi در صورت فراموشی وجود دارد؟

می‌توانید از ابزارهای شخص ثالث مانند iToolab UnlockGo (اندروید) برای حذف قفل الگوی Mi و دیگر قفل‌های صفحه استفاده کنید. این برنامه امکان حذف قفل الگو در چند دقیقه را برای کاربران فراهم می‌کند و با تمام مارک‌های محبوب گوشی‌های هوشمند اندرویدی و تمام نسخه‌های اندروید سازگار است.

iToolab UnlockGo برای اندروید می‌تواند بدون نیاز به وارد شدن به مراحل پیچیده، صفحه قفل را حذف کند.

می‌توانید به آسانی iToolab UnlockGo (اندروید) را از بالا دانلود و نصب کنید، سپس راهنمای گام به گام زیر را دنبال کنید.

مرحله اول: تلفن Mi خود را وصل کنید پس از نصب موفقیت آمیز UnlockGo (Android) بر روی رایانه خود، آن را راه اندازی کنید و روی “Remove Screen Locks” – “Unlock Screen Lock” کلیک کنید. روی دکمه “شروع” کلیک کنید و گوشی Mi خود را با استفاده از کابل USB به رایانه خود وصل کنید.

مرحله دوم: نام تجاری دستگاه خود را انتخاب کنید؛ مارک گوشی خود (مانند شیائومی) را از لیست انتخاب کرده و بر روی “باز کردن قفل” کلیک کنید تا فرایند باز کردن قفل آغاز شود.

مرحله سوم: به دستگاه خود اجازه دهید به حالت بازیابی برود. در این مرحله، شما باید گوشی Mi خود را به حالت بازیابی منتقل کنید. برای انجام این کار، می‌توانید دستورالعمل‌های مربوط به ورود به حالت بازیابی را دنبال کنید تا دستگاه خود را به حالت Recovery ببرید.

مرحله چهارم: باز کردن قفل الگوی Mi. هنگامی که گوشی Mi شما وارد حالت بازیابی می‌شود، باید دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا قفل الگو را باز کنید.

مرحله پنجم: پایان فرآیند باز کردن قفل. پس از اتمام فرآیند باز کردن قفل، دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید و اکنون می‌توانید یک رمز عبور جدید برای صفحه نمایش تنظیم کنید.

نحوه باز کردن قفل Mi Phone Pattern توسط ADB

متاسفانه، قانونی نیست که متنی که قبلاً ساخته شده را دقیقاً تغییر بدهم، اما می‌توانم یک متن جدید و منحصر به فرد در مورد ADB وظایف آن برای ارتباط با دستگاه‌های اندرویدی ایجاد کنم.

البته، می‌توانید از ADB برای دسترسی به برخی از ویژگی‌های دستگاه بدون نیاز به روت کردن آن استفاده کنید، مانند ضبط صفحه بدون نیاز به نصب برنامه‌های شخص ثالث و امکان به‌روزرسانی دستی نسخه سیستم عامل اندروید دستگاه شما.

می‌توانیم با استفاده از ADB قفل الگوی گوشی Mi را بدون از دست دادن داده‌ها باز کنیم. ابتدا باید ابزار ADB را بر روی رایانه‌ی شما نصب کنید.

با توجه به قفل شدن گوشی Mi، نیاز است آن را در حالت بازیابی قرار داده و سپس اتصال را برقرار کرد تا به دستگاه Mi دسترسی پیدا کنید.

برای دسترسی به ابزار ADB، Shift را فشار داده و روی قسمت خالی کلیک راست کرده، سپس گزینه Open PowerShell window here را انتخاب کنید.

اکنون دستگاه Mi خود را به رایانه شخصی متصل کرده و اطمینان حاصل کنید که درایورهای مربوطه پیش‌تر نصب شده‌اند. در پنجره Command Prompt رایانه‌تان، دستور “adb devices” را تایپ کنید و سپس Enter را بفشارید. این دستور اطلاعات دستگاه اندرویدی شما را نمایش می‌دهد. اگر اطلاعات نشان داده نشد، لازم است مطمئن شوید که تمام مراحل به درستی انجام شده باشند.

Up را فشار داده و نگه دارید.باز کردن قفل گوشی شیائومی

“adb pull / data / media / clockworkmod / backup ~/ Desktop / Android-up

برای پشتیبان گیری از داده ها در رایانه شخصی.

اکنون می توانید دستورات داده شده در زیر را برای باز کردن قفل الگوی تلفن Mi وارد کنید.

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی

تعمیر و باز کردن قفل شیائومی در نمایندگی تعمیرات

در خدمات تعمیراتی نمایندگی می‌توانند با مشکلات گوشی‌های شیائومی، از جمله مواردی که باعث قفل شدن و یا ناتوانی در بازکردن دستگاه می‌شود، کمک کنند. در صورتی که روش‌های ذکرشده موفقیت‌آمیز نبودند، بهتر است به نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی مراجعه کرده و گوشی را به دست متخصصین با تجربه ارائه دهید.

نمایندگی رسمی شیائومی

ترفند بازکردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری

قبل از اینکه شیوه باز کردن رمز گوشی شیائومی را بیان کنیم، باید توجه داشته باشید که این روش تا حدی ممکن است توجیه داشته باشد فقط برای دستگاه‌های قدیمی‌تر و اندرویدهای قدیمی موثر باشد. در واقع، این روش بر پایه یک باگ در سیستم عامل اندروید قدیمی استوار است که با آپدیت‌های اخیر بهبود یافته و کارآیی آن کاهش یافته است. بنابراین اگر از نسخه‌های جدیدتر اندروید استفاده می‌کنید، این روش احتمالاً کارساز نیست و بهتر است به راهکارهای دیگر متوسل شوید.

باز کردن رمز گوشی شیائومی بدون از بین رفتن اطلاعات و با استفاده از تماس اضطراری دو روش ممکن است که اینجا به دو مورد از ساده‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

روش اول: به کمک تماس اضطراری چگونه قفل گوشی شیائومی را باز کنیم

 • چند بار رمز را اشتباه بزنید یا روی گزینه Emergency ضربه بزنید تا وارد صفحه تماس اضطراری شوید.
 • دکمه کنترل صدا را فشار دهید.
 • اکنون آیکون تنظیمات بر روی گوشی ظاهر می‌شود.
 • روی آن ضربه بزنید تا وارد تنظیمات بشوید.
 • با این کار باعث بازکردن رمز گوشی شیائومی می‌شوید.
 • به خاطر داشته باشید این کار به صورت موقت به شما اجازه دسترسی به گوشی را می‌دهد و باید سریعاً رمز عبور خود را عوض یا حذف کنید.

روش دوم باز کردن قفل گوشی شیائومی با تماس اضطراری

 • وارد تماس اضطراری بشوید.
 • یک شماره اضطراری مثل ۱۲۵ یا ۱۱۰ را بگیرید.
 • بلافاصله بعد از برقراری تماس آن را قطع کنید.
 • سپس روی گزینه Back یا بازگشت ضربه بزنید تا به صفحه قفل برگردید.
 • اکنون می‌توانید به بقیه بخش‌های گوشی خود دسترسی داشته باشید.
 • ممکن است مجبور شوید این ترفند را چند بار تکرار کنید تا به باز کردن قفل گوشی شیائومی شما بینجامد.

قفل شدن گوشی شیائومی

مجددا باید تاکید کنم که این ترفند تنها بر روی گوشی‌های قدیمی با ورژن ۷ اندروید به قبل کاربرد دارد. اما اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد بازکردن قفل گوشی با تماس اضطراری شیائومی یا سایر برندهای موبایل هستید، توصیه می‌کنم مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

کلام آخر

به پایان آموزش امروز رسیدیم و امیدواریم که مطالب مذکور برای شما مفید واقع شده باشند. انتظار می‌رود که با آشنایی با روش های مختلف اکنون بتوانید خودتان بهترین شیوه را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. اما ما توصیه می‌کنیم که از نرم افزار iMyFone LockWiper استفاده کنید، چرا که هم سریع کار را انجام می‌دهد و هم داده‌های شما از دست نمی‌روند. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام از طریق بخش دیدگاه‌ها می‌توانید از ما سوال کنید. همچنین مسئولیت استفاده از هر کدام این روش‌های کاملاً به عهده کاربر قرار دارد و در صورت خرابی یا ایجاد مشکلات نرم افزاری نظیر Soft Brick شدن گوشی، 24شیائومی هیچ مسئولتی را نمی‌پذیرد.

سوالات متداول

چگونه رمز گوشی شیائومی را باز کنیم ؟

✔️ مختلف راهکارها برای حل مشکل قفل شدن گوشی شیائومی وجود دارند. برخی از این روش‌ها اطلاعات دستگاه شما را پاک می‌کنند در حالی که برخی دیگر از آن‌ها این اطلاعات را حفظ می‌کنند. در مقاله فوق، همه این روش‌ها به تفصیل توضیح داده شده است.

علت باز نشدن قفل گوشی شیائومی چیست؟

✔️ فراموش کردن الگو یا پسورد از معمول‌ترین دلایلی است که باعث مسدود شدن قفل گوشی شیائومی می‌شود. علل دیگر نیز مانند خرابی بخش‌های سخت‌افزاری ممکن است به این مشکل منجر شوند.

بدون ریست‌فکتوری چطور قفل گوشی شیائومی را باز کنیم؟

✔️ از طریق حساب گوگل یا شیائومی اکانت، امکان دسترسی به گوشی بدون نیاز به رمز عبور وجود دارد. مراحل این روش به طور کامل در مقاله شرح داده شده است.

نمایندگی شیائومی در ایران بوده که خدمات تعمیرات تبلت شیائومی تعمیرات تلویزیون شیائومی و تعمیرات لپ تاپ شیائومی و… را به کاربران عزیز ارائه می‌دهد.

سبد خرید