در این مطلب به دلیل کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی خواهیم پرداخت، در برخی از مواقع پیش می آید که دکمه های پاور ویا کم و زیاد شدن گوشی شما شکسته یا گیر کرده و دچار مشکل می شود که حتی این قدرت را ندارید که گوشی را روشن کنید یا صدا را کم و زیاد کنید و با مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی مواجه شود. دلیل افزایش و کاهش ناگهانی صدای گوشی شیائومی شما یکی از مشکلات رایج و جدی کاربران شیائومی است; این مشکل در تمامی گوشی های شیائومی احتمال دارد رخ دهد و محدود به مدل خاصی نیست. دلایل بسیاری برای کم و زیاد شدن ناگهانی صدای گوشی شیائومی وجود دارد، اما نگران نباشید، در بسیاری از موارد این مشکل به راحتی برطرف می‌شود. در این مطلب از وب سایت نمایندگی تعمیرات شیائومی به راهکارهای خرابی دکمه و دلیل کم و زیاد شدن خودکار صدای شیائومی خواهیم پرداخت.

کم و زیاد شدن خودکار گوشی شیائومی

دلیل زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی چیست؟

رویداد های بسیاری میتواند باعث این بروز این مشکل شود، در ادامه به بررسی این دلایل خواهیم پرداخت.

در اکثر مواقع علت خرابی و کم و زیاد شدن خودکار گوشی شیائومی چیست؟

با توجه به یک میانگین ساده از علت اکر مراجعه کنندگان به نمایندگی تعمیرات گشی شیائومی میتوان گفت، در اکثر موارد خرابی ناشی از اتصال دکمه ولوم است و این مشکل در اثر نفوز رطوبت، جرم یا ضربه به وجود می‌آید و تنها راه حل آن تعویض فلت ولوم و پاور است که با هزینه کم قابل تعمیر می‌باشد.

راه حل های کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی چیست؟

"راه

گوشی شیائومی خود را ریستارت کنید

در برخی مواقع به خصوص در گوشی های شیائومی ممکن است گوشی شما باگ های نرم افزاری داشته باشد و سبب ضعیف شدن عملکرد گوشی شود، اما ممکن است با خاموش و روشن کردن گوشی مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی به آسودگی رفع شود.

تلفن همراه را ریستارت کنید

بازگردانی به تنظیمات کارخانه

درصورتی که خاموش و روشن کردن در وحله اول مشکل را حل نکرد، ممکن است گوشی شما به ویروس های نرم افزاری آلوده شده باشد و ریست فکتوری می تواند به شما در حل ایراد به وجود آمده کارساز باشد.

دکمه ها را تمیز کنید

در برخی مواقع ممکن است اتفاقی رابی شما رخدهد که گوشی در معرض نفوز گرد و غبار به داخل گوشی شود، ویا موقعیت شغلی شما جوری باشد که گوشی در اکثر مواقع با گرد و غبار در تماس باشد. در چنین شرایطی کثیفی و آلودگی به راحتی وارد گوشی می شود، می توانید با سوزن و گوش پاک کن یا با احتیاط با مسواک شروع به پاکسازی گوشی با دقت خیلی بالا کنید. سعی کنید کلیدهای گوشی به طور کامل تمیز کنید اما مراقب باشید به گوشی آسیبی وارد نکنید، این راه حل نیز می تواند مشکل شما را حل کند.

دکمه ها را تمیز کنید

دکمه ها را یکی پس از دیگری فشار دهید

درصوتی که دکمه‌های ولوم گوشی شما گیر کرده باشد و از موقعیت طبیعی خود خارج شده باشند یا دارای فرورفتگی‌هایی شوند که اغلب هنگام ضربه خوردن به گوشی یا افتادن از دست گیر ‌کنند، می‌توانید شانس خود را با چند فشار متوالی به دکمه های ولوم  امتحان کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که نکات فته شده فقط برای بروز مشکلات سطحی کارساز می‌باشد در یر این صورت توصیه ما به شما کاربران این است که در چنین شرایطی با نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی تماس حاصل فرمائید تا همکاران ما راهنمایی لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

راه های ارتباطی با نمیندگی رسمی شیائومی از طریق بخش نظر سنجی و شماره تماس درج شده در سایت میباشد.

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی

راه حل نهایی تعویض دکمه ها توسط تعمیرکار است

اگر در نهایت موفق نشدید با استفاده از راه حل های گفته شده مشکل به وجود آمده را رفع و رجوع کنید، بهتر است گوشی خود را به نمایندگی بفرستید تا با بررسی دقیق مشکل و تعویض دکمه های پاور و ولوم گوشی تکنسین های ماهر ما با نازل ترین قیمت ممکن، اقدام به حل مشکل شما کنند. همچنین ما به شما این اطمینان را میدهیم که به دلیل این که گوشی وسیله ای بسیار مهم در زندگی مامحسوب می‌شود و نقش بسیار پررنگی در روز هر کاربر دارد، می توانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کوتاهی مشکل گوشی شما را حل کنند.

در برخی از مواقع مشکلاتی که در گوشی های همراه به وجود می‌آید می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، اما ممکن است همیشه آن طور که انتظار داریم پیش نرود، به طور مثال مشکل از کار افتادن دکمه پاور و ولوم ممکن است به دلیل خرابی مسیر و قطعه های آن و یا حتی ای سی cpu گوشی، پس همیشه نمی توان از ظاهر دقیق مشکل مطمئن شد و پس از بازکردن گوشی باید تمامی قطعات به دقت مورد بررسی قرار گیرند تا با عیب یابی دقیق مشکل به کل برطرف شود.

مدت زمان تعمیر مشکل کم و زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی چقدر است؟

در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی ما خدمات تعمیری بصورت فوری اجرا می‌شود همچنین مشکل کم زیاد شدن خودکار صدای گوشی شیائومی نیز جز خدمات تعمیر فوری تکنسین های مجرب و کاربلد ما به شمار میرود که بصورت تضمینی این مشکل را برطرف می‌کنند.

استفاده از قطعات اصلی در تعمیرات گوشی های شیائومی

در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی تنها قطعات اصلی و اورجینال شرکتی به کار می‌رود و قطعات غیر اصلی و فیک به هیچ عنوان در گوشی های تعمیری استفاده تعبیه نمیشوند. فلت پاور و تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی را انجام می‌شود.

تعمیرات تخصصی همراه با تیم حرفه در نمایندگی

در نمایندگی مرکزی ما بخش تعمیرات تشکیل شده از تیم حرفه و مجرب در زمینه تعمیرات گوشی های شیائومی است که مطابق با اصول ارائه شده شرکت شیائومی مشغول به کار می‌باشند، توصیه ما به شما کاربران گرامی این است که به هیچ عنوان گوشی شیائومی را به تعمیرگاه های متفرقه نسپارید چراکه اطلاعات درستی از نحوه و ساختار گوشی های شیائومی ندارند و باعث ایجاد خسارت های بیشتری برای شما خواهند شد.

سپردن تعمیر به نمایندگی تعمیرات شیائومی

در نمایندگی اصلی خدمات تعمیری گوشی شیائومی طیف بسیار گسترده ایی را به خود اختصاص داده است که از قطعات تعویضی تا تعمیر تخصصی روی برد گوشی های شیائومی نیز محسوب میشود، در این مرکز گوشی هایی با مشکلات کم و زیاد شدن خودکار صدا بسیار پذیرش شده است و همگی در کمترین زمان ممکن رفع مشکل شده اند به دلیل این که  قطعات اورجینال شرکتی و تکنسین های کاربلد ما در نمایندگی به این امر واقعیت می‌بخشد.

نمایندگی رسمی تعمیرات شیائومی در ایران

نتیجه

گاهی ایرادات به وجود آمده در گوشی های شیائومی ممکن است علت های متفاوتی داشته باشند اما متاسفانه همیشه احتمال دارد آن طور که انتظار داریم  پیش نرود به عنوان مثال مشکل در خرابی کلید پاور و کلید های ولوم میتوانید ناشی از خرابی مسیر آن و IC ها یا حتی CPU گوشی باشد پس همیشه از وجود ایراد دقیق به صورت ظاهری نمی‌توان مطمئن شد و نیاز است که بعد از باز شدن گوشی همه قطعات به خوبی مورد بررسی قرار گیرند تا بتوان با عیب یابی دقیق مشکل را برطرف کرد.

نمایندگی شیائومی ارائه دهنده ی خدماتی همچون تعمیر گوشی شیائومی، تعمیر لپ تاپ شیائومی، تعمیر ساعت هوشمند شیائومی، تعمیر مانیتور شیائومی، تعمیر هندزفری شیائومی، تعمیر تلویزیون شیائومی، تعمیر تبلت شیائومی و حتی و تعمیر پرینتر شیائومی و… نیز می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *